Ortodonta » Strefa pacjenta

Nagłówek

Indywidualnie projektowane aparaty
Logowanie

Konto modeli cyfrowych

Indywidualnie Projektowane Aparaty (IPA)

Lekarz ma możliwość indywidualnego doboru zamków i zaplanowaniu ich pozycji na zębie pracując przed ekranem komputera. Lekarze uczestniczący w badaniach dotyczących efektów i pracy z technikami 3D wskazali, że indywidualne leczenie ortodontyczne skraca czas leczenia (44,6%), czas spędzony na fotelu ulega skróceniu (36,2%) i następuje poprawa precyzji działań klinicznych (37,7%).

Czytaj więcej…

IPA_film

Zamki nowej generacji – samoligaturujące (SL)

Klinicznie sprawdzony sposób leczenia, który wyrównuje zęby delikatniej i pozytywnie zmienia estetykę twarzy, w większości przypadków bez ekstrakcji. Wykorzystuje zjawisko mechanizmu poślizgowego, który nie wymaga dużych sił do przesuwania zębów.
Zamki SL systemu Carriere oraz In-Ovation dostępne są w technice IPA (Indywidualnie Projektowane Aparaty) – Ortodonta może precyzyjnie zaprojektować pozycję zamków na zębie na podstawie modelu digitalnego korzystając ze specjalistycznego programu komputerowego.

Czytaj więcej…

In-Ovation_Film

Leczenie wad zgryzu i nieprawidłowych nawyków mięśniowo-czynnościowych bez zamków

Dysfunkcja tkanki miękkiej (takie nawyki jak oddychanie przez usta, nieprawidłowe ułożenie i funkcjonowanie języka oraz nieprawidłowe przełykanie) ograniczają rozwój twarzy oraz części przedniej szczęki, powodując, że nie ma wystarczająco dużo przestrzeni na zęby. Wyeliminowanie złych nawyków poprawia ogólny stan zdrowia i umożliwia prawidłowy rozwój oraz osiągnięcie pełni potencjału genetycznego.

Czytaj więcej…

MYO_film
Strona korzysta z plików cookies Polityka Prywatności