DDP-Ortho

Cyfrowa dokumentacja w ortodoncji (CE 0197)

DDP-Ortho jest bezpłatnym, profesjonalnym a zarazem przyjaznym dla użytkownika oprogramowaniem, które wypełnia kryteria Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM). Wspomaga diagnostykę automatyzując analizy, ułatwia tworzenie oraz wizualizuje plan leczenia, zapewnia precyzję i możliwości nieosiągalne tradycyjnymi analogowymi metodami. DDP-Ortho jest kompatybilne z oprogramowaniem DDS-Pro stosowanym w implantologii i chirurgii. Poddawane jest corocznym rygorom audytów CE i jedynym w Polsce certyfikowanym narzędziem spełniającym wymogi bezpieczeństwa.

A-ligner

Cyfrowy system projektowania i wykonania alignerów – „In House”

Komfortowe i samodzielne przygotowanie planu leczenia/set-up okluzji przez Lekarza z użyciem diagnostycznych modeli wirtualnych DDP-Ortho umożliwia samodzielne wykonywanie alignerów. Wsparcie technika potrzebne jest wyłącznie w ramach wcześniej wyznaczonego (set-up) planu określonego przez lekarza. Podstawą dla tej pracy jest DDP-Ortho (jako narzędzie do diagnostyki i planowania leczenia). Dodatkowo może być uzupełnione (w oprogramowaniu Ortonet) o zapisy danych koniecznych przy obsłudze i komunikacji z pacjentem w Praktyce stomatologicznej.

IPA – Indywidualnie Projektowane Aparaty

Pośrednia metoda klejenia aparatu – precyzyjne pozycjonowanie zamków cyfrowo w kilka minut na rzeczywistym, prezentowanym cyfrowo modelu zgryzu pacjenta. Przy wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowania DDP-Ortho (bezpłatne) lekarz bardzo dokładnie ustala pozycję zamka na każdym zębie wykorzystując swoją najlepszą wiedzę z tego zakresu. Przy klejeniu aparatu pewność pozycji zamków zapewniają transfery (jig) przygotowane z użyciem wydruków 3D.

DDS-Pro

Program dla Implantologów i Chirurgów szczękowych

Oprogramowanie przeznaczone jest do wsparcia diagnostyki i planowania zabiegów implantacji stomatologicznej oraz chirurgii stomatognatycznej. Kompatybilne z oprogramowaniem DDP-Ortho stosowanym w ortodoncji.
DDS-Pro jest certyfikowanym (jedynym w Polsce) narzędziem spełniającym wymogi bezpieczeństwa wynikające z poddania się rygorom corocznych audytów CE. Przy prowadzeniu zabiegu lekarz jest wspomagany wydrukiem z drukarki 3D ze swojego projektu.

Ortonet

System zarządzania praktyką stomatologiczną i gabinetami ortodontycznymi

Oprócz modułów jak ‘Zarządzanie praktyką’ czy ‘Menadżer czasu fotela’ w programie jest możliwość wykonania Cefalometrii, Cyfrowego Setup oraz symulacji leczenia aparatem stałym lub A-lignerem w oparciu o funkcje oprogramowania DDP-Ortho. Program wczytuje dane z tomografii komputerowej, występuje również w wersji mobilnej, spełnia wymagania RODO, jest wielojęzyczny. Umożliwia cyfrową komunikację z pacjentem (sms, podgląd wydzielonych części z dokumentacji).

Consultation

Web page consultation. What’s that ?

Consultation is a part of doctor profession (Knowledge transfer).

Courses, case presentation, students meetings are generally way of “consultation”.

All doctors love direct consultation on their own patient if possible. Or they just ask for such consultation option.

This is possible to explore this option using DDP Ortho or DDS Pro based solution. Software for professionals in orthodontics, orthognathic surgery and implantology.