Ortodonta » Naujos kartos breketai – beligatūriniai (BL)

Nagłówek

Indywidualnie projektowane aparaty
Log in

Digital models account

Naujos kartos breketai – beligatūriniai (BL)

">In-Ovation_Film_EN

Klinikiniu būdu patikrintas gydymo būdas, švelniau išlyginantis dantis ir pagerinantis veido estetiką, kuris daugeliu atveju apsaugo nuo dantų šalinimo ir gomurio pažeidimo.
Jame naudojamas slydimo mechanizmo reiškinys, kur dantų perstūmimui nereikalinga didelė jėga, todėl paciento gydymas ne tik trunka trumpiau bei rečiau tenka lankytis ortodonto kabinete, bet ir yra daug patogesnis nei naudojant tradicinius breketus. Beligatūrinių breketų nereikia „prikabinti“, jie yra švelnūs dantims bei audiniams. Kitų rūšių breketuose naudojamos elastinės ligatūros arba aktyvūs segtukai, kurie „prikabina“ lankus prie breketų. Elastinės ligatūros ir aktyvūs segtukai gali veikti kaip stabdžiai, o tai sukelia trintį ir spaudimą, dėl kurių gydymas pailgėja ir padidėja diskomforto jausmas.
IPA (Individualiai projektuojamų aparatų) technologija siūlo „Carriere SLX“ bei „In-Ovation“ sistemų BL breketus – remdamasis skaitmeniniu modeliu ir panaudodamas specialią kompiuterinę programą, ortodontas gali tiksliai suprojektuoti breketų vietą ant danties.
Plačiau: apie beligatūrinių „Carriere SLX“ breketų sistemą bei apie beligatūrinių „In-Ovation“ breketų sistemą.

Strona korzysta z plików cookies Polityka Prywatności