Ortodonta » Pacientų Zona

Nagłówek

Indywidualnie projektowane aparaty
Log in

Digital models account

Individualiai projektuojami aparatai (IPA)

Orthodontic appliances made on the basis of digital models. Practitioners have the ability to individual choice of brackets and plan their position on the tooth using computer screen. For bonding the appliance is added special, very precise printed 3D transfer jig’s, which ensures maximum accuracy of the procedure. All based on cad/cam concept. Ready for local labs and clinician cooperation.

IPAEN_p

Naujos kartos breketai – beligatūriniai (BL)

Klinikiniu būdu patikrintas gydymo būdas, švelniau išlyginantis dantis ir pagerinantis veido estetiką, kuris daugeliu atveju apsaugo nuo dantų šalinimo ir gomurio pažeidimo.
Jame naudojamas slydimo mechanizmo reiškinys, kur dantų perstūmimui nereikalinga didelė jėga, todėl paciento gydymas ne tik trunka trumpiau bei rečiau tenka lankytis ortodonto kabinete, bet ir yra daug patogesnis nei naudojant tradicinius breketus. Beligatūrinių breketų nereikia „prikabinti“, jie yra švelnūs dantims bei audiniams.

">In-Ovation_Film_EN

Sąkandžio defektų ir netaisyklingų raumenų veiklos įpročių gydymas be breketų

Pas 75% vaikų ir paauglių atsiranda netaisyklingo sąkandžio ir netaisyklingos veido formos formavimosi bruožų. Kokios priežastys lemia šį reiškinį?
Minkštųjų audinių disfunkcija (tokie įpročiai kaip kvėpavimas per burną, netaisyklinga liežuvio padėtis ir veikla bei netaisyklingas rijimas) trikdo veido bei priekinės žandikaulio dalies vystymąsi ir dėl to dantys neturi pakankamai erdvės.

MYOEN_p
Strona korzysta z plików cookies Polityka Prywatności