Ortodonta » Sąkandžio defektų ir netaisyklingų raumenų veiklos įpročių gydymas be breketų

Nagłówek

Indywidualnie projektowane aparaty
Log in

Digital models account

Sąkandžio defektų ir netaisyklingų raumenų veiklos įpročių gydymas be breketų

MYOEN_p

Pas 75% vaikų ir paauglių atsiranda netaisyklingo sąkandžio ir netaisyklingos veido formos formavimosi bruožų. Kokios priežastys lemia šį reiškinį?
Minkštųjų audinių disfunkcija (tokie įpročiai kaip kvėpavimas per burną, netaisyklinga liežuvio padėtis ir veikla bei netaisyklingas rijimas) trikdo veido bei priekinės žandikaulio dalies vystymąsi ir dėl to dantys neturi pakankamai erdvės. Blogų įpročių pašalinimas pagerina bendrą sveikatos būklę, galimas taisyklingas vystymasis bei pilnas genetinio potencialo pasiekimas.
Sėkmingam gydymui būtina, kad pacientas savarankiškai galėtų taisyti netaisyklingus raumenų veiklos įpročius. Tokio gydymo metu padeda atitinkamai atsižvelgiant į paciento amžių bei sąkandžio defektą parinkti funkciniai aparatai. Gydymo tikslu yra ne tik tiesūs dantys. Jo metu pasiekiamas taisyklingas kvėpavimas per nosį, nedirbančių lūpų sučiaupimas, taisyklinga liežuvio padėtis, apatinę lūpą įtempiančių raumenų hiperaktyvumo rijimo metu pašalinimas, optimalus veido formavimasis, taisyklingas sąkandis, tiesūs dantys ir nebereikalingas retencinių aparatų naudojimas.

Strona korzysta z plików cookies Polityka Prywatności