Czy Pacjent płaci za całość leczenia aparatem stałym np. *5000 zł?

Oznacza to, że godzina pracy lekarza jest warta 467 zł.

*do obliczeń przyjęto dane opublikowane w MP jesień, 2001.

Ortodonci, którzy zaadoptowali już systemy indywidualnych zamków i łuków najwięcej korzyści widzą w krótszym czasie leczenia (44.6%), w porównaniu do standardowego leczenia. Dodatkowo korzyści w wymaganym dla pacjenta “czasie fotela” (36.2%), precyzji działań klinicznych (37.7%) i kosztach (37.7%).

Badania opublikowane 16.11.2012

Promocja3

Dla używanych przez Ciebie zamków.

Korzyści:

Brak ryzyka. Kupujesz swój aparat tylko wtedy, gdy masz Pacjenta. W praktyce nie ma miejsca na kolejne koszty. To nieprofesjonalne patrzeć potem na materiał w szufladach przez cały rok. Odsetki najlepiej rosną w banku nie w „szufladzie”.

Nie podoba Ci się?

Dostałeś przesyłkę z IPA – nie spełniła oczekiwań – dzwonisz do nas – rezygnujesz – zamykamy Twoje konto w IPA – oddajemy pieniądze. Zero ryzyka. Zwracamy różnicę ceny między materiałem (zamki + rurki) a IPA. Oczywiście uwzględniamy Twoje rabaty stałe w wyliczaniu cen korygując faktury. To odpowiedź na zwiększającą się konkurencję usług ortodontycznych. Pełna kontrola.

 

We współpracy z Partnerami:

Kalkulacja średnich kosztów pracy praktyki ortodontycznej
Tu wstaw swoje liczby
Tabela_PL

* Średni zysk praktyki w przeliczeniu na 1 pacjenta dzielony przez czas wszystkich wizyt 1 pacjenta.
Jak widać z powyższej tabeli, za każde 20 minut czasu zaoszczędzone podczas wizyty można zwiększyć poziom zysku o 3%. 3% z kwoty 5000 PLN = 150 PLN.

Pomoc i asysta w sprawach IPA – Polorto