Witajcie w świecie przemysłu 4.0

Nasze wysokie kwalifikacje inżynierskie oraz znajomość zagadnień medycznych
pozwoliły dostarczyć szeregu aplikacji z zakresu wspomagania diagnostyki oraz planowania leczenia.
Stworzyliśmy i dostarczyliśmy wiele certyfikowanych medycznie rozwiązań
z zakresu technologii 3D stosowanych w praktykach na całym świecie w takich dziedzinach jak:

ortodoncjaimplantologiachirurgia szczękowastomatologia

Jakość, nowoczesność, solidność i kompletność tego co robimy to nasza dewiza.
Pomagamy w prowadzeniu bezpiecznego leczenia w XXI wieku.
Znajdziesz nas w klinikach gdzie się leczysz.

Często zadawane pytania

Pytania często zadawane przez pacjentów Jesteśmy polską marką. Związaną z branżą stomatologiczną od 1993 roku. A-ligner® i IPA (Indywidualnie Projektowane Aparaty) zostały stworzone na podstawie prac nad technologiami…

DDP-Ortho Lite

Bezpłatna przeglądarka dla Pacjenta

Każdy zgryz Pacjenta jest niepowtarzalny i indywidualny. Pacjent może zobaczyć swoje zęby w roli głównej – lekarz może przesłać Pacjentowi plik z aktualnym stanem zębów przed leczeniem, który można otworzyć w bezpłatnej przeglądarce DDP-Ortho Lite.

A-ligner

Cyfrowy system projektowania i wykonania alignerów

A-ligner to odpowiedź na potrzeby Pacjentów wymagających wysokiej estetyki podczas leczenia oraz spełnienie innych wymagań Pacjentów.
Może być opcją leczenia dla tych pacjentów którzy nie chcą podjąć się leczenia aparatem stałym lub wymagają niewidocznego leczenia ortodontycznego.

Indywidualnie Projektowane Aparaty (Technika IPA)

Aparat ortodontyczny wykonuje się na podstawie modelu digitalnego (3D) i planu leczenia lekarza. Lekarz ma możliwość indywidualnego doboru zamków i zaplanowaniu ich pozycji na zębie pracując przed ekranem komputera. Do przyklejania aparatu służą drukowane na drukarkach 3D bardzo precyzyjnie wykonane specjalne indywidualne transfery dla każdego pacjenta, co zapewnia maksymalną dokładność procedury w ustach pacjenta. Masz szeroki wybór zamków w technice IPA (np. samoligaturujące, estetyczne lub metalowe).
Lekarze uczestniczący w badaniach dotyczących efektów i pracy z technikami 3D wskazali, że indywidualne leczenie ortodontyczne skraca czas leczenia (44,6%), czas spędzony na fotelu ulega skróceniu (36,2%) i następuje poprawa precyzji działań klinicznych (37,7%).